Dijital Muhasebe Robotu ile artık tek bir ekranda alış ve satış fişlerini görüntüleyebilir, hesap kodlarını eşleştirerek verileri aktarabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Veri aktarımını kullanıcı dostu arayüz sayesinde oldukça basit hale getirmek artık mümkün.

Uygun Maliyet

Her ay işinize uygun paketleri seçerek harcamalarınızı kontrol altında tutun.

Ücretsiz Destek

İhtiyacınız olduğu her an sınırsız destek hizmetimizden yararlanarak yardıma ulaşın.

Zaman Tasarrufu

Dimro ile finansal işlemleri halledin, işinizi genişletmeye odaklanın.


Sınırsız Mükellef

Dilediğiniz sayıda mükellef ve şirketi sisteme tanımlayabilir ve verilerinizi aktarabilirsiniz.


Bulut Tabanlı

Dimro’yu istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve cihazdan bağımsız bir şekilde yönetin.


Tek Panel

Mükelleflerinizin Z raporları, entegratör bilgileri, alış-satış faturaları gibi pek çok veriye tek bir panel üzerinden rahatlıkla erişin.

Veri Güvenliği

Hassas işletme verilerinizi bulut tabanlı güvenlik önlemleriyle koruyoruz.Dijital Muhasebe Robotu ile işletmenizi yönetmek artık çok kolay!

İşletmenizi Tek Bir Panelden Yönetin

Dilediğiniz sayıda mükellef ve şirketi sisteme tanımlayabilir ve v erilerinizi aktarabilirsiniz.


E-Belge Görüntüleme

Fiş kaydı üzerinden mükellefinize ait alış veya satış faturasının e-belgesini anında erişerek inceleyebilirsiniz.

Hızlı Veri Transferi

Dosya kullanmadan, tek seferlik hesap kodu eşleştirme mantığıyla çalışan Dimro sayesinde hızlı ve güvenli veri aktarımı yapın, zamanınızı daha verimli kullanın.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcı dostu arayüzümüzle veri aktarımını zaman ve mekan sınırlarına takılmadan, her cihazdan ve internet bağlantısı olan her yerden yönetin.

Neden Biz?

Neden Biz?

Dimro ile Artık İşleriniz Daha Dijital, Daha Kolay!

Geliştrimiş olduğumuz akıllı robotlarımız ile Luca'dan otomatik hesap planı çektikten sonra DİMRO ile tüm fatura ve fişleriniz otomatik yevmiye kaydına dönüşür. Yevmiye kayıtları kayıt edilmeden önce akıllı robotlarımız yeni açılan hesap planlarını size gerek kalmadan tekrar Luca'ya kayıt eder.

Geliştirmiş olduğumuz otonom sistem ile Gelir İdaresi Başkanlığı ve Özel Entegratörler' den akıllı robotlarımız ile istediğiniz gün ve istediğiniz saatte otomatik veriler alınır ve muhasebe programına aktarılır.

Özel algoritmalarla tasarlanmış Dimro programı ile yurt dışı faturası içerisindeki döviz cinsi ve kuru da dahil olmak üzere otomatik TL karşlığını hesaplar ve muhasebe kaydını atar.

317 No'lu GVK Tebliği ile araç kısıtlama tutarları 2022 yılı için  belirlenmiş olan aylık kira bedelinin 8.000 TL'ye kadarlık kısmı DİMRO algoritması ile otomatik gider olarak dikkate alınır.

Kullandığınız muhasebe programına uygun bir şekilde ister proje kodu ister masraf merkezi tanımlamanıza uygun bir şekilde DİMRO tarafından otomatik yapılır.

Tüm altyapı ve server hizmetlerimizi yüksek güvenlikli olarak Türkiye lokasyonunda birden fazla veri merkezi ile gerçekleştiriyoruz. Tüm maliyetler DİMRO ile karşılanmaktadır.

Tıpkı bir çalışan gibi işlev gören Dimro, insan davranışlarını taklit ederek, var olan uygulamalardaki kullanıcı arayüzleri üzerinden görevlerini tamamlar. Aşağıdaki tüm yazılım teknikleri ile Muhasebe Kaydı sürecinde meslek mensuplarının yaptığı tekrara dayalı, kural temelli süreç ve görevleri yerine getirir.                

Robotlarımız

Size Özel Diğer Projelerimizle Karşınızdayız!

KiHero

KiHero (KDV İade Hesaplama Robotu), bir insanın yazılım arayüzüyle etkileşim hareketlerinin aynısını taklit edecek şekilde çalışır ve herhangi bir ilk yatırım yapmanıza gerek kalmadan KDV iadenizi doğru ve hızlı hesaplar.Empro

EMPRO (Enflasyon Muhasebesi Programı), şirketlerin Enflasyon Muhasebesi uygulamalarında karşılaşabilecekleri teknik işlemleri, ilgili kanuni düzenlemeler ve Uluslararası Finansal Raporlama standartları çerçevesinde; hatasız ve güvenilir bir şekilde hesaplayarak zamanınızı verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

Mutro

Mutro (Mutabakat Robotu), muhasebe sisteminize bağlanan robotlar otomatik olarak tedarikçilerinize/partnerlerinize mutabakat maili gönderebilir ve mutabakat kontrolü yaparak otomatik ekstre karşılaştırması yapar.Didero

Didero (Dijital Denetim Robotu), en gelişmiş araçları kullanarak süreçleri otomatize etme, yapay zeka ile çıkarımlarda bulunma, veri analizi ile anlamlandırmaları kolaylaştırmaktır. Merkez odağında ise aslan payı; “otomasyon”, “yapay zeka”, “veri analitiği” almaktadır.

Sizde Dimro rahatlığını yaşayan yüzlerce mali müşavirden biri olun